Желимо да вас обавестимо да је 28. марта 2020. године ЗУОВ објавио нове беслпатне онлајн материјале и алате за све ученике и наставнике, а које могу слободно да користе за учење на даљину, као и за припреме за завршни испит на крају 8. разреда и за припреме за пријемне испите за упис на факултете на адреси:

Ученици 8.разреда и њихови наставници материјале за припреме завршног испита могу пронаћи на:

Ученици завршних разреда средњих школа и њихови наставници материјале за припреме завршног испита могу пронаћи на:

Осим овога, ученици и наставници могу да пронађу материјале за учење на даљину и из других наставних предмета и за основне и за средње школе, углавном из српског језика, математике и програмирања: